|
Zondag 08 April 2018 |
Serie 1 (max 16 spelers, 6 inschrijvingen) |
11:00-13:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A.C.J. de Jonge |
|
|
A.J. Struijk |
|
|
B.C. van Denzel |
|
|
J.G.M. de Jonge |
|
|
JGM Nijland |
|
|
M.J Struijk |
|
|
|
Dinsdag 10 April 2018 |
Serie 2 (max 16 spelers, 16 inschrijvingen) |
19:30-21:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A.C Gijzel - Schijf |
|
|
E. Groen |
|
|
E.C. Duinhouwer |
|
|
E.M. van Leeuwen |
|
|
F.M. Schijf |
|
|
H.L. van Steenis |
|
|
J. Groen |
|
|
J. Verdonk |
|
|
L. Schaap |
|
|
M. de Leux |
|
|
M.W. Schijf |
|
|
Manfred Lievense |
|
|
MJC Hendrikse |
|
|
P van Herpen |
|
|
P. Verlaan |
|
|
Robert van Alen |
|
|
|
Woensdag 11 April 2018 |
Serie 3 (max 16 spelers, 12 inschrijvingen) |
19:30-21:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. Stroosnijder |
|
|
A.C.C. Stouthandel |
|
|
A.K.B. Kuhn |
|
|
ATHWM Koster-van Nuenen |
|
|
B.W. de Jong |
|
|
E van der Rijsen |
|
|
F de Jong |
|
|
J.C.J. Deurloo |
|
|
J.J. Elenbaas |
|
|
MCJ Koster |
|
|
J Giljam |
1 |
|
WC Giljam |
1 |
|
|
Donderdag 12 April 2018 |
Serie 4 (max 0 spelers, 0 inschrijvingen) |
19:30-21:30 |
|
|
|
Vrijdag 13 April 2018 |
Serie 5 (max 0 spelers, 0 inschrijvingen) |
15:00-17:00 |
reserve serie |
|
|
Zaterdag 14 April 2018 |
Serie 6 (max 16 spelers, 14 inschrijvingen) |
10:30-12:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A.C. Paulusse |
|
|
A.M.M. van Zitteren |
|
|
H.F.M. van Wezel |
|
|
J. Paulusse |
|
|
J.C. van Trijp |
|
|
J.J. Teunissen |
|
|
J.W.M. van den Wijngaart |
|
|
MLC Voermans |
|
|
N.A. Rondelez |
|
|
T.H. Vissers-van Nuenen |
|
|
W van den Berg |
|
|
W.A.E. Kapitein |
|
|
A.F.M. Kuijpers |
2 |
|
N.A. Kuijpers |
2 |
|
|
Zondag 15 April 2018 |
Serie 7 (max 16 spelers, 15 inschrijvingen) |
10:30-12:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
C. van Rossum |
|
|
C. van Rossum |
|
|
Coby Wynia |
|
|
H Dekkers |
|
|
J.G.M. de Jonge |
|
|
J.J.W. van Leeuwen |
|
|
Jan Moonen |
|
|
Jurgen vanwuytswinkel |
|
|
K. de Vries |
|
|
M. Kreusel |
|
|
Marco Berrevoets |
|
|
S. Vrijenhoek |
|
|
Siem Kooman |
|
|
W van Ginneken |
|
|
Yves de la Fontaine |
|
|
Baanonderhoud |
12:30-13:00 |
|
Serie 8 (max 16 spelers, 16 inschrijvingen) |
13:00-15:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
D. Stok |
|
|
D.T. Pieters |
|
|
F.J. Visser |
|
|
J.C. Muller |
|
|
J.L.P. de Wandeleer |
|
|
Jurgen Driesen |
|
|
M Mous |
|
|
M. Snijders |
|
|
ME Soonieus |
|
|
NM Ista |
|
|
P Boot |
|
|
R. van Ingen |
|
|
S Brouwer |
|
|
T. Kuipers |
|
|
WE Louwerse |
|
|
Yvonne de Wit |
|
|
Baanonderhoud |
15:00-15:30 |
|
Serie 9 (max 16 spelers, 16 inschrijvingen) |
15:30-17:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. van Leeuwen |
|
|
C.D. Kutzner |
|
|
D.F.A. van Bergen |
|
|
Davy de Gruytere |
|
|
F. Raar |
|
|
F.J. Visser |
|
|
Geert Tack |
|
|
J.M.R.R. van Staaijeren |
|
|
J.R. van Zelst |
|
|
Kevin de Gruytere |
|
|
Kristof Verhelst |
|
|
L. van Haaften |
|
|
L.F.W. Flapper |
|
|
N. Visser |
|
|
R.J. van Zelst |
|
|
T Meulmeester-Bestebroer |
|
|
Baanonderhoud |
17:30-17:45 |
|
Finale Dames en Heren 10 plaatsen heren 6 plaatsen dames |
18:15-19:15 |
|